GündemİlçelerSiyasetÜnye

Halkımız İçin Buradayız

Ak Parti Yeni yönetiminden Alp Medya Ajansa Ziyaret gerçekleştirildi.

Yerel seçimler öncesinde yeni yönetimini belirleyip hızla 2024 seçimine hazırlanan Ak Parti Ünye ilçe teşkilatı ajansımıza ziyarette bulundular.

Ak Parti Ünye ilçe başkanlığı Mali İşler Başkanı Hüseyin İşçi ve Mali işler başkan yardımcısı Orhan Yıldız, Ajans sahibi Hamza Alp ile gündemi değerlendirdiler.

Ünye ilçe başkanımızın selamını getirdik diyen Mali işler başkanı İşçi “Halkımızın umudu olmaya devam ediyoruz, şehrimizin gereksinimlerini biliyoruz, yönetimde tekrar görev aldık, yani ilçe teşkilatında yeni değiliz. Bölgemizde yapılacakları ve yapılan işleri biliyoruz, önümüzde ikinci yüzyılın seçimi var. Bunun bilincindeyiz ve ona göre çalışmalarımızı yapıyoruz” dedi.

Başkan yardımcısı Orhan Yıldız ise yaptığı konuşmada “Birlikte yapacağımız istişareler ile hızlı ve kalıcı çözümler yapmaya gayret gösteriyoruz. Ben değil, biz şiarı ile çalışmalarımızı yönetim olarak yapıyoruz. Herkesi dinliyor ve hızlı çözümler ile yolumuza devam ediyoruz. Halkımızdan aldığımız bu güçle en iyi ve hızlı hizmet için gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz” açıklaması yaptı.

haber Kopyasi Kopyasi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu