GündemİkizceSiyaset

Hamarat İkizce’den Mesaj Verdi!

AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Av. Mustafa Hamarat seçim çalışmalarını İkizce İlçesi’nde sürdürdü. Ensaf ve vatandaşlarla buluşan Hamarat bir dizi ziyaret ve incelemelerde de bulundu. İkizce’nin tarihi Gençağa Kalesi’nde de incelemelerde bulunan Hamarat, Ordu’nun tarihi ve doğal güzelliklerle zengin bir il olduğunu belirterek, “Ordu turizmini önümüzdeki süreçte öne çıkaracak çalışmalar yapacağız” dedi.

 

İkizce, Seçim Startını Hamarat İle Verdi

Gittiği her şehirde sevgi seli ile karşılaşan AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Av. Mustafa Hamarat seçim çalışmalarını İkizce İlçesi’nde sürdürdü. İkizce pazarında pazarcı ve vatandaşları ziyaret eden Hamarat 14 Mayıs seçimleri için destek istedi. Hamarat, İkizceli esnafları da ziyaret ederek sohbet etti.

Hamarat İkizce programında AK Parti İlçe Teşkilatı’nı da ziyaret etti. İlçe Başkanı Sıtkı Siyambaş, Milletvekili Hamarat’ın İkizce’ye ziyareti ile ilçede seçim çalışmaların başladığını belirtti. Başkan Siyambaş Hamarat’a “hayırlı olsun” dileklerini iletti.

 

“Siyaset Felsefemizde Topluma Faydalı Olmak Var”

Türkiye Yüzyılı’na İkizce İlçesi’nin hazır olduğuna dikkat çeken Hamarat, “İkizce ilçemiz ile Milletvekilliği dönemimde gönül birlikteliği yaşamıştık. Hiç kopmayan gönül bağımızı bugün yine güçlendirmek için bir araya geldik. Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle yeniden Milletvekili Adayı olarak karşınızdayım. Bizim siyaset yapma felsefemizde insanlara faydalı olma mantığı yer alıyor. Biz siyaseti makam mevki kapmak için devlet kurumu paylaşmak için yapmıyoruz. Biz siyaseti vatandaşlarımızın ve toplumumuzun ihtiyaçlarını karşılamak, hizmetini görmek için yapıyoruz. Bu felsefe ile çıktığımız bu yolda siz dava arkadaşlarımızla birlikte yolumuza devam edeceğiz” dedi.

 

Hamarat daha sonra Cumhur İttifakı ortağı MHP İkizce İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, Başkan Özcan Demir ve partililerle bir araya geldi. Hamarat Cumhur İttifakı partilerinin birlikteliğine dikkat çekerek, “Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Cumhur İttifakı güzel hizmetlere imza atmaya devam edecektir” diye konuştu.

 

Oda Ve Stk’lara Ziyaret

Milletvekili Adayı Hamarat, Muhtarlar Derneği Başkanı Baki Yılmaz, Ziraat Odası Başkanı Atilla Kaynar ve Laleli Yerel Eylem Grubu Derneği Başkanı Zeki Kale’yi ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

 

Tarihi Gençağa Kalesi’nde İncelemelerde Bulundu

AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Hamarat ilçede bulunan Tarihi Gençağa Kalesi’nde incelemelerde bulunarak Turizm Haftası nedeniyle Ordu turizmine dair önemli açıklamalarda bulundu. Hamarat, “Ordumuz turizm potansiyeli çok yüksek bir il. Her ne kadar diğer bölgelerimiz turizmde çok zengin olduğu için Ordu çok turizm bölgesi değilmiş gibi algı olsa da tarihi eser ve geçmişi açısından burasının çok tarihi derinliği var. Gençağa Kalesi’nde başlayan çalışmalarla kale turizme kazandırılacak. Önümüzdeki süreçte Ordu’da turizm yatırımları artacak. Biz de bu konuda çalışmalar yürüteceğiz. Özellikle bazı eserlerin Dünya Mirası’na katılması için çalışamalar yapacağız” dedi.

Hamarat, seçim çalışmaları kapsamında bölgedeki yatırım ve çalışmaları yerinde incelediklerini belirterek, vatandaşların talep ve önerilerini de dikkate alarak önümüzdeki süreci planladıklarını kaydetti. Hamarat İkizce Belediyesi’ni de ziyaret ederek Belediye Başkanı Osman Kaygı’dan ilçedeki çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 

Cumhur İttifakı Üyeleri İftar Sofrasında Buluştu

Hamarat’ın İkizce programı düzenlenen İftar yemeği ile sona erdi. Programa Belediye Başkanı Osman Kaygı, AK Parti İlçe Başkanı Sıtkı Siyambaş, MHP İlçe Başkan Yardımcısı Hikmet Tiryaki, Mahalle Muhtarları ve teşkilat üyeleri katıldı.

Burada yapılan konuşamalarda birliktelik mesajları verilirken Milletvekili Hamarat, “Bu seçimde oylarımızla Dünya’ya bir mesaj vereceğiz. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunu görüyoruz ve durduracağız. Bunu da Dünya görecek” dedi.

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu