GündemEğitim

Hayırsever İş Adamından Özel Öğrencilere Anlamlı Destek!

Ordu’nun Ünye ilçesi Ticaret Borsası Özel Eğitim Uygulama Okulunda okuyan ihtiyaç sahibi özel öğrencilere yönelik, Trabzon’da yaşayan iş adamı 25 bin liralık kıyafet ve tekerlekli sandalye desteğinde bulundu.

Ünye Ticaret Borsası Özel Eğitim Uygulama Okulu Beden Eğimi Hocası Ali Rıza Ersöz’ün girişimleriyle Trabzon’da yaşayan bir iş adamı ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik destek bulunmak istedi. Kısa sürede okulda eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrenciler tespit edilerek  ismini vermek istemeyen iş adamı 25 bin liralık kıyafet ve tekerlekli sandalye desteği gönderdi.

İhtiyaç sahibi özel çocuklara yönelik her yıl gönderdiği destekler için Trabzonlu iş adamına teşekkür eden Ünye Ticaret Borsası Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Ahmet Tikenoğlu, “İş sahibi arkadaşımıza teşekkür ediyoruz. Kendisini asla yakinen görmedik. Trabzonlu bir iş adamı Beden eğitimi hocamız Ali Rıza Ersöz’ün vesilesiyle okulumuzda bulunan ihtiyaç sahibi öğrencilerimize yönelik yardım etmek istediğini söyledi. Yaklaşık 3 yıldır zaman zaman ihtiyacı olan öğrencilerimizi belirleyerek bizlerde Ali Rıza Ersöz hocamızla paylaşıyoruz. Sağ olsun hocamızda iş adamıyla görüştükten sonra ihtiyaca göre ayakkabı, mont, kıyafet ve en çok tekerlekli sandalye gibi malzemeler gönderildi. Ali Rıza hocamız vesile oluyor ve ismini vermek istemeyen iş adamı ise gerekli destekleri gönderiyor. Bende vesile olan hocamıza ve iş adamımıza teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Yapılan desteklerin ise iş adamı tarafından devam edeceği bildirildi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu