GündemOrduSiyasetÜnye

“Hepimiz bu gemideyiz ve gemi su alıyor. Batıyoruz!”

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İzmir İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda hem cumhurbaşkanlığı adaylığını ilan etti hem de erken seçim tartışmalarını kapattığını bildirdi.

Alp TV’ye verdiği özel demeci ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kasım ayında seçim yok, 2023 yılının Haziran ayında seçim olacağını açıklamasının ardından partilerde bir hareketlenme olduğu gözlerden kaçmadı.

Memleket Partisi Ünye İlçe Başkanı Sebanur Özdemir seçimlerin 2023 Haziran ayına kalacağına ihtimal dahi vermediklerini, eğer kalırsa Türkiye’nin daha kötüye gideceğini dile getirdi.

 

“Hepimiz bu gemideyiz ve gemi su alıyor. Batıyoruz!”

Memleket Partisi Ünye İlçe Başkanı Sebanur Özdemir seçim ile ilgili açıklamalarına şu ifadelere yer verdi;

“Hepimiz bu gemideyiz ve gemi su alıyor. Batıyoruz! Halkımız şu an izliyor, haykırışlarını, sessiz çığlıklarını duyamayan görmeyenlerden hesap soracakları günü bekliyorlar. Adaletsiz, haksız başlayan bir seçim yarışının daha sonunda seçimin faturasının hem iradesine vurulan neşterle, hem de seçim maliyetleri ile mazot, elektrik, doğalgaz, gıda enflasyonu altında ezilenlerin ödeyeceğini biliyor. Ama bu sefer faturayı öderken memleketi bu hale getirenlerden de göz yumanlardan da, çözüm olamayandan da topluca kurtulacak hep birlikte hesap soracağız, geleceğimizi geri alacağız.” diye vurguladı.

Haber: Tuğçe Kaymak

 

 

 

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu