GündemAkkuşSpor

Her Hafta Maç Var

İlimizi Voleybol adına Efeler Liginde temsil eden Akkuş Belediyesi Voleybol Takımı ikinci yarı maçlarını Ünye de oynayacak.

Başkan İsa Demirci Ramada otel yaprığı basın açıklamasında İlçemizi ve İlimizi Efeler Ligi’nde temsil eden Akkuş Belediyespor’umuzun maçlarını oynayacağı yerle ilgili Ünye’de Belediye Başkanımız Hüseyin Tavlı ve STK Başkanlarımızla görüşme gerçekleştirdik. Akkuş’taki salonumuzun tadilatta olması nedeniyle yaptığımız görüşmede Ligin ikinci yarısındaki maçları Ünye ilçemizde oynama kararı aldık.

Bu süreçte desteklerini bizlerden esirgemeyen Ünye Belediye Başkanımız Hüseyin Tavlı’ya Ünye Ticaret Borsası Başkanımız Mustafa Uslu’ya, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız İrfan Akar’a, Ünye Ramada Otel’e ve basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum dedi.
Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ise yaptığı konuşmada biz aynı havzanın ekibiyiz, birlikte hareket etmek, şehrimizin her alanda olduğu gibi spor alanında da en iyi şekilde temsil edeceğiz dedi. Toplantıda; İsa Demirci, Hüseyin Tavlı, Mustafa Uslu, Irfan Akar ve Ramada Ünye müdürü hazır bulundu.

6 Ocak ta başlayacak olan maçlar 23 Martta bitecek.

haber Kopyasi Kopyasi 16 WhatsApp Image 2023 12 26 at 16.13.55 WhatsApp Image 2023 12 26 at 16.13.28

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu