GündemSiyaset

İdris Naim Şahin, Gazetecilerle Seçimi Konuştu!

İçişleri Eski Bakanı, İYİ Parti Ordu Milletvekili adayı İdris Naim Şahin, basın mensuplarıyla bir araya geldiği toplantıda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 4 Mayıs Ordu ziyaretine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gazetecilerin, “Erdoğan sizin hakkınızda konuşursa…” şeklindeki sorularını “Belgelerle cevap veririm” ifadeleriyle yorumladı.

İYİ Parti Ordu teşkilatı, Altınordu ilçesinde basın mensuplarıyla kahvaltı programında buluştu. 1. Sıra milletvekili adayı İdris Naim Şahin, burada dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

 

Şahin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önceki seçim döneminde olduğu gibi 4 Mayıs ziyaretinde de kendisi hakkında eleştirilerde bulunursa, belgelerle karşı cevap vereceğini söyledi.

Şahin, açıklamalarında şu detaylara yer verdi:

“Cumhurbaşkanı Ordu’yu çok sever görünür ama aslında Ordu’yu hiç sevmez.  2019 yılında Ordu’ya geldiğinde hastane hayırlı olsun demesinden belli Ordu’yu sevmediği. Sağına bak, soluna bak nerede hastane? Gelmiş olduğumuz 4 yıllık süreçte hastane hızlı bir şekilde yapılmaya çalışıyor ama henüz ortada tamamlanan bir şey yok. Kaba inşaatı bitmek üzere. Her şeyde bir hayır vardır. O gün o kelimeyi kullanmasaydı belki de hastane hiç yapılmayacaktı. Bazen bir yanlışın da faydası olabiliyor. Kendileri beni geçmişte çok sever çok güvenirlerdi.  Eğer Ordu mitinginde benden olumsuz söz ederse kendi sözleriyle belgelerle evraklarla cevap vermek zorunda kalırız.  Tüm samimiyetimle söylüyorum, yakın zamanda yaşamış olduğu rahatsızlıktan dolayı geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Kendilerine iyi düşünceler temenni ediyorum.”

Haber: Talip KOCAKOÇ

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu