Alp TvGündemÜnye Belediyesi

İftar Şehidimizden Fatiha Sizden

Ünye Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu ve bünyesinde bulunan Kadılar, Üçpınar, Düzköy, Çınarcık köy dernekleriyle birlikte yardıma ihtiyacı olan 400 aileye yardım kolisi dağıtımı yaptı.

 

Bir koli bir mutluluk sloganıyla çıktıkları yolda 400 koli 400 mutluluk başarısına ulaştı. Köylerde ve Ünye de bulunan daha önceden tespit edilen ailelere yardım kolisi verildi.

 

Ayrıca şehitleride unutmayan federasyon başkanı Cengiz Keskin,  Fatsa Ünye ve Çevre Şehit ve Gazi Aileri derneğinin İftar Şehidimizden Fatiha sizden sloganı ile  şehitler içinde Ünye Şehit ve gazi Aileleri  Derneği sorumlusu Murat Alemdar ile belirtilen ailelere ulaşarak gıda kolisi ve nakti yardım dağıtımı gerçekleştirdiler. Koli dağıtımı bittikten sonra Fatsa Ünye Şehit ve Çevre İlçeleri Gazi aileri derneğini ziyaret ederek dernek başkanı Adem Çiçek ile bir araya gelindi.

 

Amaçlarının farkındalık projeleriyle devam edeceğini, yardımlaşma ve dayanışmanı ön safada olacağını belirten  Federasyon başkanı Cengiz Keskin ve yönetim kurulu katkı sağlayan herkese teşekkürleri ilettiler.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu