Gündem

İki Mahalle Yolu Asfalta Kavuştu!

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ünye Fatih Mahallesi ve Akkuş İlçesine bağlı Esentepe mahallesini asfalt konforuyla buluşturdu. Vatandaşların yıllar süren toz ve çamur çilesi sona erdi.

 

Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan asfalt seferberliği sürüyor. Mahalle ve grup yollarını asfalt ve beton yollarla buluşturan Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, on yılların sorunlarını bir bir çözüme kavuşturuyor. 19 ilçede belirli bir program çerçevesinde devam eden çalışmalarla, vatandaşlara standardı yüksek bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

 

İki Mahalle Yolu Asfalta Kavuştu

 

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından Ünye ve Akkuş ilçesinde sürdürülen çalışmalarda iki mahalle yolu daha asfalt ile buluştu. Ünye ilçesine bağlı Fatih Mahallesi’nde 3,5 km, Akkuş ilçesine bağlı Esentepe Mahallesindeki 1,5 km uzunluğundaki güzergâhtaki emülsiyon asfalt çalışmaları tamamlandı. Vatandaşlara, standardı yüksek konforlu bir ulaşımın kapıları aralandı.

 

Vatandaşlardan Başkan Güler’e Teşekkür

 

Ünye ve Akkuş ilçelerinde yapılan yol yatırımlarından dolayı memnuniyetlerini ifade eden vatandaşlar, “Yollarımız asfaltla birlikte toz ve çamurdan kurtulmuş oldu. Desteklerinden dolayı başta Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dediler.

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu