GündemSiyaset

İl Başkanlığı Tebliğ Edildi!

Yeniden Refah Partisi Ordu İl Başkanlığı görevine, mevcutta Ünye İlçe Başkanlığını yürüten Adem Ağca getirildi. Genel merkez tarafından görev tebliğ edilen Ağca, Genel Başkan Fatih Erbakan ile bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede yereldeki siyasi çalışmalar masaya yatırılırken, Ağca’nın il başkanlığı konusu sonuca bağlandı.

Yeniden Refah Partisi Ordu İl Başkanı Adem Ağca, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ile yapılan çalışmaların istişare etti. Kısa sürede Ünye ilçesinde çalışmalarına farklı boyut kazandırarak Ordu’daki çalışmaları da geçtiği öğrenilen Başkan Ağca’nın bu hareketleri ise genel merkez tarafından taktirle karşılandı. Genel Merkezin oluru ile Fatih Erbakan tarafından İl Başkanlığına yeşil ışık yakılan Başkan Adem Ağca’nın seçileceği kongre tarihi ise 14 Ekim’de Ordu’da yapılacak.

14 Ekim’deki seçim sonrası, Ağca resmen Ordu İl Başkanlığı koltuğuna oturacak. Yine Genel Başkan Fatih Erbakan da kongreye katılarak Ünye İlçe Başkanlığı çalışma ofisinin açılışını da gerçekleştirecek.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu