Alp TvFatsaGündemİlçelerÜnyeÜnye Belediyesi

İş birliği sözü verildi.

“Yeni Ordu Valisi Muammer Erol, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ı Ziyaret Etti ve İşbirliği Sözü Verdi”

Fener Adası açılışı için Fatsa’ya gelen yeni Ordu Valisi Muammer Erol, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ı makamında ziyaret etti. Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, yeni Vali Muammer Erol’u belediye önünde belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte karşıladı. Ardından Vali Muammer Erol, Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ile başkanlık makamında çalışmalarla ilgili istişarede bulundular.

BAŞKAN KİBAR’DAN TEŞEKKÜR
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, yeni Ordu Valisi Muammer Erol’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek bu önemli buluşmanın şehir için olumlu sonuçlar doğurmasını temenni ettiğini ifade etti.

“HER ZAMAN İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDE OLACAĞIZ”
Ordu Valisi Muammer Erol ise yaptığı konuşmada, Fatsa’nın güzelliklerini ve potansiyelini keşfetmek için burada olduğunu belirterek, “Şimdilik Fener Adası açılışı için buradayız. Daha sonra tekrar daha geniş kapsamlı bir ziyaret gerçekleştireceğim ve bu güzel ilçeyi daha fazla tanıma fırsatı bulacağım. İlçenin gelişimine katkı sağlamak için her zaman işbirliği içinde çalışacağız ve Fatsa’nın geleceği için önemli adımlar atacağız.” diye konuştu.

WhatsApp Image 2023 09 11 at 17.13.49 3 1600x1067 WhatsApp Image 2023 09 11 at 17.13.48 1 1600x1067

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu