GündemYaşam

İş İçin Gittiği Malatya’da Enkaz Altında Kaldı

Deprem Şehidi Genç Mühendis, Dualarla Uğurlandı!
Türkiye’nin canını yakan afetten acı haberler geliyor. Aslen Ünyeli olan ve İstanbul’da ikamet eden 25 yaşındaki enerji mühendisi Emre Bulat, depreme Malatya’da yakalandı ve bu acı afetin şehitlerinden biri oldu.
Bulat, çalıştığı firma tarafından görevlendirilmiş ve Malatya Battalgazi İlçesinde Kırçuval Otel’de konaklamıştı. Yıkılan otelin enkazında kalan Bulat’ın cansız bedeni arama kurtarma çalışmalarının 5.ç gününde çıkarılarak memleketi Ünye’ye getirildi.
Hüseyin ve Ömer Bulat’ın yeğeni, İsmail ve Fikriye Bolat’ın oğlu, Sultan, Canan ve Cansu Bulat kardeşlerin kardeşi Enerji Mühendisi Emre Bulat’ın cenazesi Nuriye Mahallesi Kavaktepe mevkisindeki evin önünde alınan helalliğin ardından Ünye Büyük Camii’ye getirilerek burada merasim düzenlendi.
Cenaze törenine merhumun yakınları, sevenleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri de katılım sağlarken, ailesi güçlükle ayakta durarak taziyeleri kabul ettiler.
Öğle namazının ardından kılınan cenaze namazının ardından genç mühendisin cenazesi Başköy Mahallesi’ndeki aile kabristanlığından son yolculuğuna uğurlandı.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu