İşimize Biraz Daha Özen Ve Bugüne Saygı
Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlamaları İlçe stadyumunda görkemli bir törenle yapıldı.
Bilindiği gibi son yıllarda bayram Kutlamaları Cumhuriyet meydanında yapılıyor ve halk bu bayrama ilgi göstermiyordu haklı olarak. Gelen tepkiler üzerine Bayram kutlamaları eskiden olduğu gibi yine stadyuma alındı ve halk bayram kutlaması için yerini aldı. Ancak oturma gruplarının hali herkesi üzdü.
100. Yıl Kutlamaları için gelen vatandaşlar bugün burada bayram kutlaması yapılacağı belli idi burası yıkanabilirdi ancak kimse bu kutlamaları dikkate almamış olmalı ki burası böyle yorumları yapıldı.