GündemİlçelerSiyasetÜnye

İşte Meydan İşte Bayramca

Seçim Meydanı Bayramca’da Farklı Coştu

31 Mart Seçimine son akşam kala, Ünye’de bayram havasını estirdi. Bayramca meydanı, zaferin coşkusunu sığdıramadı, adeta taştı. İyi Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Ahmet Arpacıoğlu, bayram havasında seslendi ve “Baba ocağım bayramcada, burada sizlerle komşu olduk, abi olduk, kardeş olduk” diyerek duygularını paylaştı. Ünye halkının desteğiyle belediye başkanlığına seçileceğiz diyen Arpacıoğlu, bayram havasında verdiği sözlerle geleceğe dair umutları yeşertti.

Bayramca Meydanı Ahmet Aropacıoğlu Diyor
Bayramca Meydanı Ahmet Aropacıoğlu Diyor

Bayramca Kararını Vermiş

Arpacıoğlu konuşmasında, “Görüyorum ki bayramca kararını vermiş. Bende size bir söz vereyim: Bayramca tepesine sosyal tesis yapacağım” dedi. Geçmiş dönemde yapılan hizmetlerin önemine vurgu yaparak, “Ben göreve geldiğimde bir caddenin yolu yapılıydı. Diğer yollar çakıllı ve çamurdu. Göreve geldiğimde tüm yolları parke taşı ile pırıl pırıl yaptık. Bunlar geldi, o parke taşlarını söktü. Geri tamiratını bile yapamadı. Buradan söz veriyorum, tekrar göreve geldiğimde tüm yolları asfalt yapacağız” şeklinde söz verdi.

Bayramca Meydanı Ahmet Aropacıoğlu Diyor 1
Bayramca Meydanı Ahmet Aropacıoğlu Diyor 1

Büyük Miting Cumhuriyet Meydanında Pazar Akşamı Olacak

Arpacıoğlu’nun mitingine bayramca mahalle sakinleri bu coşkuyu bayram havası yaptılar. Büyük Miting, Pazar akşamı Ünye Meydanı’nda gerçekleştireceğiz ve iftarı meydanda açacaklarını duyurdu. Miting, sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanarak daha geniş kitlelere ulaştı.

Bayramca Meydanı Ahmet Aropacıoğlu Diyor 3
Bayramca Meydanı Ahmet Aropacıoğlu Diyor 3

Onlara Gerekli Dersi Sandıkta Vereceğiz

Rakiplerine meydan okuyan Arpacıoğlu, “Onları gerekli dersi sandıkta verin. İmar cinayetlerini, emlakçılık belediyeciliğini çıkın anlatın. Göreve geldiğimde bir bir ben anlatacağım neler yaptığınızı” diyerek, iddialı bir şekilde meydan okudu. Ünye halkını göreve davet eden Arpacıoğlu, “Oyunuzu kullanın, sandıklara sahip çıkın” çağrısında bulundu.

Miting, sloganlar ve havai fişek gösterisi ile son buldu. Ünye’de seçim heyecanı doruk noktasına ulaşırken, Arpacıoğlu’nun vaatleri ve iddialı söylemleri, seçmenler arasında büyük ilgi uyandırdı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu