GündemSiyasetÜnye

İyi Parti Sahaya Çıkıyor: Ünye’ye Yeniden Vizyon Kazandırmak İçin Harekete Geçiyor

İyi Parti Sahaya Çıkıyor: Ünye’ye Yeniden Vizyon Kazandırmak İçin Harekete Geçiyor

Ünye’de gerçekleşecek olan yerel seçimlere az bir zaman kala İyi Parti, Ünye Belediye Başkan Adayı Ahmet Arpacıoğlu liderliğinde sahaya çıkıyor. İyi Parti İlçe Başkanı Av. İrfan Demir ve yönetimi, Alp Medya Ajansı’na gerçekleştirdikleri ziyarette seçim sürecine dair önemli açıklamalarda bulundu.

İlçe başkanı İrfan Demir, ziyarette yaptığı konuşmada Ünye’nin kaybettiği zamanı ve alamadığı hizmeti, İyi Parti’nin birlikte hareket ederek tekrar kazanacağını belirtti. Demir, “Bu ekip bizde var, ekibin başında da Ahmet Arpacıoğlu var. Ünye, iyi bir yönetimle tekrar hak ettiği yere gelecek” dedi.

Belediye Başkan Adayı Ahmet Arpacıoğlu ise Ünye’ye hizmet etmenin kendilerinin asli görevi olduğunu vurgulayarak, “Ünye her zaman için bizim künyemizdir. Halkımızın teveccühü ve hakkın yardımıyla, halka hizmeti hakka hizmet felsefesiyle yolumuza devam etmek istiyoruz. Ünye, gün geçtikçe büyüyen ve vizyonu genişleyen bir şehir ancak bu potansiyelini yeterince değerlendirememiştir. İyi bir ekip ve güçlü kadrolarla geride kalan yerden devam ederek Ünye’yi daha ileriye taşıyacağız” şeklinde konuştu.

Alp Medya Ajansı sahibi Hamza Alp ise açıklamasında, “Amacımız, şehrimize en iyi hizmeti verebilecek, vizyonu geniş, çağa ayak uydurabilen, kavgadan uzak ve şehri bütünleştirebilecek adayların söylemlerini her zaman ajansımızda haber olarak bulundurmak. Bu seçim sürecinde de şehrimize en uygun adayı ve projeleri kamuoyuna doğru ve tarafsız bir şekilde aktarmak adına çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

İyi Parti’nin Ünye için çıktığı bu yolda, hem parti yönetimi hem de medya ajansları, şehre en iyi hizmeti verecek adayı belirleme ve seçim sürecini adil bir şekilde takip etme kararlılığını ortaya koyuyor.

haber 27 WhatsApp Image 2024 01 22 at 15.25.02 1 WhatsApp Image 2024 01 22 at 15.25.02

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu