GündemÜnye

İYİ PARTİ’DE İKİNCİ ADAY “OKÇU” OLDU!

 

Önümüzdeki haftalarda kongreye gidecek olan İYİ Parti’de Ünye ilçe başkanlığı için adaylar kendini ortaya koymaya başladı. İlçe Teşkilatı kurucu üyelerinden Av. İrfan Demir’den sonra İş İnsanı İbrahim Okçu da İyi Parti Ünye İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Partinin ilçe başkanlığında yan yana gelen iki aday birbirini tebrik ederek, “Kazanan İyiler Olacak” dediler. Okçu, adaylığını, “Un var, şeker var, su var, helva yapacağız” ifadeleriyle açıklarken, iktidarı eleştirerek “Demokratik bir platformda hesap soracağız” dedi.

İyi Parti Ünye ilçe mevcut başkanı Feryal Çuhacı tarafından karşılanan misafirlerin özellikle kadın üyelerden oluşması dikkat çekti. Aday açıklama programına eşiyle birlikte gelen Okçu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“İkinci Yüzyılın Hikayesini Yazmak İçin Buradayız”

“Sayın Genel Başkanımızın yaktığı meşale  ile  , birlik ve beraberlik kardeşlik mottosuyla bir yola çıktık. Biz Hukukun Adaletin varlığına inanan insanlarız yolumuz Hukuk’un ve Adaletin yoludur. Laik Düzenimize Demokrasimize özlediğimiz değerlere adımlarımızla birlikte geri döneceğiz. Bunları birlik içinde karşılıklı fikir alışverişleri ile gerçekleştirerek hedefimize ulaşacağız. Bize iki berduş diye atıf edenlerin karşısında dimdik durmak için buradayız. Ayasofya’da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret edenlerin karşısındayız. Hakkı yenilen öğrenci kardeşlerimizin hakkını aramak için buradayız, soyulan Turkiye’ye bir dur demek için burdayız Ülkemizde olan tüm olumsuzlukları sonlandırmak için buradayız.

İkinci Yüzyılın hikayesini yazmak için buradayız, birlikte genel seçimlerle bunu göstereceğiz.

Köyümüzün En ücra köşesinde ki derdini, hakkı yenilen üniversite öğrencisi kardeşlerimizin derdini sahipleneceğiz. Haklarını arayacağız,  hesaplarını demokratik bir platformda soracağız.

İkinci Aday olarak  adaylığımı açıklıyorum ve birlikte tüm olumsuzlukların üzerine gideceğimizi buradan belirtiyorum. Biz birlikte olursak neleri başarabileceğimizi gördük!                                          Bizim unumuz var , şekerimiz var, ve şimdi de helva yapacağız  bunu hep beraber birlik olarak başaracağız.”

 

 

Haber: Alparslan Çelik

 

 

 

 

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu