GündemAkkuşEğitimKültür-Sanat

Kardeş Okula Tiyatro Etkinliği

Akkuş Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından deprem nedeniyle zarar gören Antakya Atatürk Anadolu Lisesi yararına şiir ve tiyatro gösterisi sunuldu.
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından depremden etkilenen Hatay’ın Antakya ilçesi Atatürk Anadolu Lisesi ile Akkuş Anadolu Lisesi kardeş okul olarak belirlendi. Deprem nedeniyle zarar gören her okulun kardeş edindiği farklı okullarda anlamlı etkinliklerde düzenlenerek destek çıkılıyor. Bakanlığın kardeş okul olarak belirlediği Antakya Atatürk Anadolu Lisesi Okulu yararına, Akkuş Anadolu Lisesi öğrencileri şiir dinletisi ve tiyatro gösterisiyle destek çıktı.
Başkan Demirci Kayıtsız Kalmadı
Öğrencilerin deprem nedeniyle okulları zarar gören Antakya Atatürk Anadolu Lisesi yararına yapılan gösteride Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci’de kayıtsız kalmayarak düzenlenen gösteriye katılım sağladı. Başkan Demirci, “Akkuş Anadolu Lisesi öğrencilerimizin deprem nedeniyle okulları zarar gören Antakya Anadolu Lisesi yararına düzenlemiş olduğu şiir dinletisi ve tiyatro gösterisine katılım sağladık. Programı düzenleyen öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, örnek davranışları için teşekkür ediyorum” dedi.

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu