GündemÜnyeYaşam

Kaymakam ve Belediye Başkanı Çalışmaları Bizzat Takip Ediyor

Ünye Kaymakamı Ayhan Işık ve Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı deprem bölgeleri için açılan yardım toplama merkezlerini gezerek bilgiler edindiler.

Kaymakam Ayhan Işık, Deprem bölgesindeki çalışmalara katılmak üzere Adıyaman’a giden Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’ nın ilçeye dönmesi ile birlikte, yardım toplama merkezlerini ziyaret ederek, yapılan çalışmalar, yardımlar ve ihtiyaçlar konusunda incelemelerde bulundular.

Yaptığı incelemeler sonrası sosyal medya hesaplarından açıklama yapan Kaymakam Ayhan Işık,  özverili bir şekilde çalışan gönüllü ve ekiplere teşekkür ederek duygularını şu ifadelerle anlattı,

“Deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere gıda, giyim, yakacak ve benzeri ihtiyaç malzemelerinin toplanması için belirlediğimiz alanları Belediye Başkanımız Hüseyin Tavlı ile birlikte ziyaret ederek incelemelerde bulunduk. Ekiplerimize ve gönüllülerimize özverili çalışmaları için teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum. Yaraları birlikte saracağız.”

İlçeye gelir gelmez yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak ziyaret eden Başkan Tavlı,  sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Depremzede vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere gıda, giyim, yakacak ve benzeri ihtiyaç malzemelerinin toplanması için belirlediğimiz alanlarda devam eden çalışmaları Kaymakamımız Sn. Ayhan Işık ile birlikte ziyaret ederek incelemelerde bulunduk.

Gece gündüz demeden emek sarf eden ekiplerimize ve gönüllülerimize kolaylıklar diliyorum. Yaraları birlikte saracağız.” ifadelerinde bulundu.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu