EğitimGündemİlçelerÜnye

Kitap Okuma Bu kadar Eğlenceli Olmamıştı

Kütüphaneler haftası dolayısıyla minik öğrenciler etkinliğe ren kattılar. Ünye’de, Kütüphaneler Haftası dolayısıyla muhteşem bir etkinlik gerçekleşti. Açık Hava Kütüphane Şenliği! Bu anlamlı etkinlik, kitap okuma tutkusunu ve bilgiye erişimi teşvik etmek amacıyla düzenlendi ve Ünye’nin sosyal yaşamına renk kattı.

Açık Havada Kütüphane Haftasını Kutladılar 1
Açık Havada Kütüphane Haftasını Kutladılar 1

Kreş Öğrencileri Açık havada Çok Mutlu!

Atatürk Orta Okulu ve Necmettin Polvan Kreş öğrencileri, öğretmenleriyle birlikte Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşen etkinliğe katıldılar. Bu öğrenciler, açık alanda kitap okuma, bilgi edinme ve kitap değişim etkinliklerine katılarak, hem eğlendiler hem de öğrendiler.

Açık Havada Kütüphane Haftasını Kutladılar 2
Açık Havada Kütüphane Haftasını Kutladılar 2

Öğrendiklerini Açık Havada Söyleyip Oynadılar

Sınıf öğretmenleri eşliğinde, minik öğrenciler Cumhuriyet Meydanı’ndaki Kütüphaneler Haftası etkinliğine katılarak, sosyal yaşama erken adapte olma fırsatı buldular. Bu tür etkinlikler, çocukların sosyal becerilerini geliştirmelerine ve okuma alışkanlıklarını desteklemelerine yardımcı oluyor.

Açık Havada Kütüphane Haftasını Kutladılar 3
Açık Havada Kütüphane Haftasını Kutladılar 3

Açık Hava Kütüphane Şenliği, katılımcılarına keyifli bir gün yaşatırken, aynı zamanda kitap okuma alışkanlığının önemini vurguluyor ve kütüphanelerin toplum için ne kadar değerli olduğunu hatırlatıyor. Ünye’deki bu güzel etkinlik, kitap dostlarına unutulmaz anlar yaşattı ve gelecek nesillerin kitap sevgisiyle büyümesine katkı sağladı.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu