GündemSiyaset

Korgan Belediye Başkanı, Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Görüştü!

Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz, Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Başkan Kiraz, Erdoğan’a ilçeye yapılan yatırımlar adına teşekkür ederken Orduluların selamını da ifade etti.

Bu önemli buluşmayı sosyal medyadan takipçileri ile paylaşan Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz, iletisinde şu ifadelere yer verdi:

“Dünya Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Türkiye Büyük Millet Meclisinde görüşme şansı yakaladım. Korgan Hükümet Konağı ve Adalet Sarayı çalışmaları, doğal gaz, trafo merkezi ve yol çalışmaları ile ilgili ilçemiz adına teşekkürlerimizi ilettim.

Kendisine Hemşehrilerimizin selamını ileterek yaptığımız hizmetlerimiz ile ilgili bilgi verdim. Tüm Korganlı hemşehrilemize selamı var. Rabbim yar ve yardımcısı olsun. Allah ayağına taş değdirmesin. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile görüşme şansını bize sunan ve aracılık eden Ordu Milletvekilimiz Sayın Metin Gündoğdu’ya da ayrıca teşekkür ederim.”

 

 

 

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu