GündemEğitimİlçelerİllerKorganOrduYaşam

Korgan Yenipınarlılar Derneği Bir Arada

 

Korgan Yenipınarlılar Derneği hafta sonu yapılan piknik etkinliğiyle bir araya gelerek hemşerileriyle güzel bir gün geçirdiler.

Kemerburgaz Ayvandbendi Kurtkemeri bölgesi piknik alanında gerçekleşen piknik için Yenipınarlılar günün ilk saatlerinde alana yerleşerek kahvaltı için hazırlıklarına başladılar.

Korgan Yenipınarlılar Dernek Başkanı Zikri Çamurlu ve yönetim kurulu üyeleri son hazırlıkları yaparak misafirleri beklemeye başladılar. Piknik alanının yoğunlaşmasından sonra Dernek Başkanı ve yönetim kurulu piknik masalarını tek tek dolaşarak hoş geldiniz dediler ve gelenlerle hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Programın sunuculuğunu Dernek genel sekreteri Deniz bilim yaparak programdaki sunumları gerçekleştirdi Zaman zaman bu sunumları bazen Dernek Başkanı Zikri Çamurlu’da yaparak etkinliğin eksiksiz geçmesini sağladılar. Tüm yönetim kurulu üyeleri program boyunca canla başla çalışarak misafirlerinin rahat bir piknik yapmalarını sağladılar.

 

 

Çuval Yarışmaları Günün En İlginç Görüntülerine Sahne Oldu

Program ilk olarak çuval yarışmaları ile başladı. Önce küçük çocukların,ardından büyüklerinin çuval yarışması,ip yarışması ve ağızda kaşıkla zeytin yarışmaları ilginç görüntülere sahne oldu. Yarışmada birinci gelenlere ödül verildi. Ödüllerini alan yarışmacı çocukların sevinçleri görülmeye değerdi.

Programa Hakim Burhan Saç, ORDEF Başkan Yardımcısı, Orkaçder Başkanı Cengiz Aydemir,Kordef Başkanı Başkanı Fatih Yeşilçayırlı,Saoder Başkanı Burhan Uzan,İstanbul Korganlılar Dernek Başkanı Sezayi Çamurlu,Koçcuğazlılar Dernek Başkanı Özgür Balta, Esenyurt Korganlılar Dernek Başkanı Sezgin Kani,İstanbul Korganlılar eski Dernek Başkanı Salim Küçük,Korgan Yenipınarlılar ve misafirler katıldı.

Düzenlenen yemek yarışmasında su böreği, paklu ve dolmalar, Hakim Burhan Saç’ın başkanlığını yaptığı jüri üyeleri tarafından değerlendirilerek, birinciler seçildi. Birincilere çeşitli ödüller verilirken katılımcılara teşekkür belgesi sunuldu.

 

Ağa Adayları Meyve ve Çilekleri Yediler, Fiyatı Artırdılar

Ağalık yarışmasında da tüm adayların arasından

Mesut Osmanoğlu bu yılın Piknik ağası seçilerek şenliğe katkı sundu. Ağalık yarışmasına katılanlar dernek adına bir miktar bağış yaparak katkı sağladılar.

Programın sonunda da gün boyunca dernek yararına satılan biletlere yapılan çekilişler ile hediyeler sahiplerini buldu. Günün en önemli hediyesi olan HD Televizyon ise dernek yararına en fazla bileti alan Hakim Burhan Saç’a isabet etti.Sezgin Kani tarafından derneğe bağışlanan en pahallı hediye olan televizyon ünitesi ise Yılmaz Biliş ’in aldığı bilete isabet etti.

Piknik programı müzik eşliğindeki oyunlarla sona erdi.

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu