GündemKorganSağlık

Korgan’da İlk Ameliyat Sevinci!

Korgan Devlet Hastanesi’nde yeni açılan ameliyathanede ilk ameliyat gerçekleşti.  Başarıyla sonuçlanan ameliyat ilçede sevinçle karşılandı. Op. Dr. Sevda Özdeş, son teknoloji ile oluşturulan ameliyathanede aynı günde 3 farklı ameliyat gerçekleştirdi.

Bu müjdeli haber Korgan Devlet Hastanesi tarafından yapılan açıklama ile kamuoyu ile paylaşılırken ameliyathanenin düzenlenmesinde ve ameliyat sırasında emeği geçen, katkıları olan herkese teşekkür edildi.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bugün hastanemiz ameliyathanesi açılarak, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanımız Op.Dr. Sevda ÖZDEŞ’in yapmış olduğu 3 farklı ameliyat başarıyla gerçekleştirilmiştir. Op.Dr. Sevda ÖZDEŞ’e ameliyat sırasında eşlik eden Anestezi Uzmanı Uzm. Dr. Ayhan ASRLAN’a ve anestezi ekibine, Hastanemiz ameliyathanesi açılmasında bize destek olan ve yardımlarını esirgemeyen Ordu İl Sağlık Müdürlüğü yönetim ekibine, süreçte emeği geçen tüm personelimize ve ameliyathanemizin fiziki düzenlemesine katkı sağlayan ilçemizin serbest eczacılarına ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Haber: Talip Kocakoç

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu