Gündem

Kumrulu İş İnsanı Metin Pile: “Ankara’daki Hemşehrilerimzin Yanındayız”

Alp Medya Ajans, Ankara stüdyolarından gerçekleştirdiği yayınlarla dikkat çekerken Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Alp il genelindeki ziyaret ve temaslarını sürdürüyor. Ünyeliler başta olmak üzere Ankara’da ikamet eden Ordulu dernekleri, siyasileri ve iş insanları ile bir araya gelen Gazeteci Hamza Alp’in bir durağı da, Kumrulu iş insanı Metin Pile oldu. Ankara’da Mali Müşavir olarak çalışan ve iş dünyasının yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de etkin katılım sağlayan Pile, Gazeteci Hamza Alp ve beraberinde Anadolu Ordulular Federasyonu Başkanı Mehmet Duman’ı ofisinde misafir etti.

 

İş İnsanı Pile, memleketten haber alma konusunda emeklerinden dolayı Gazeteci Hamza Alp ve Federasyon Başkanı Mehmet Duman’a teşekkürlerini ileterek “Alp Tv Ankara Stüdyolarının” hayırlı olması temennilerini iletti.

Pile, fırsat buldukça memleketi Kumru’ya gittiğini, Ordu’yu bir bütün olarak gördüğünü ve özlediğini dile getirdi. Ankara’da ciddi bir Ordulu varlığına dikkat çeken İş İnsanı Metin Pile, seçimlerin yaklaştığını, dolaysıyla aday olmak isteyen Orduluların da yolunun Ankara’dan geçeceğini söyleyerek Ordu’nun neresinden olursa olsun Ankara’da olan herkesin yanındayız yorumunda bulundu.

Ziyaret programı, Ünye, Fatsa, Kumru ve hinterlandına yönelik yerel gündem üzerine sohbet ve fikir alışverişi ile devam etti.

Haber: Talip Kocakoç

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu