GündemAlp TvSiyasetÜnye BelediyesiYaşam

Kurum ve Kuruluşlara Ziyaretler Gerçekleştirdiler

Yeniden Refah Partisi Ünye İlçe Teşkilatı, Başkan Adem Ağca önderliğinde ilçe genelindeki siyasi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlçedeki STK’ların yanı sıra resmi kurum ve kuruluşlarına ziyaretler gerçekleştiren partililer, siyasi yol haritalarını anlatan sunumlar gerçekleştiriyorlar.

 

Kaymakam Işık’a Ziyaret

Yeniden Refah Partisi Ünye İlçe Başkanlığı heyeti 14 Nisan Perşembe günü ziyaret programlarına Ünye Kaymakamlığı’ndan başladı. Kaymakam Işık’a siyasi faaliyuetleri hakkında bilgiler veren ilçe başkanı Adem Ağca, ilçe mülki idari amirine başarılar temennilerini iletti. Başkan Ağca, doğrulara doğru, yanlışlara da yanlış diyen bir yapı ile siyasi hareketlerini sürdüren bir parti olduklarını aktardı.

Ünye Kaymakamı Ayhan Işık da partililere ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

 

Emniyet Müdürü Aktürk’e Ziyaret

Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğüne de ziyarette bulunan Yeniden Refah heyeti, Emniyet Müdürü Mustafa Avni Aktürk tarafından karşılandı. Yine burada da siyasi çalışmaları hakkında bilgiler aktaran parti ilçe başkanı Adem Ağca, emniyet teşkilatına olan güvenlerini yineleyerek halkın refah ve huzuru için gayret gösteren polis ekiplerine başarı temennilerini iletti.

 

Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odasına Ziyaret

Ünye Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Harun Güdek’i ziyaret eden parti üyeleri ülkenin içinde bulunduğu süreci değerlendirerek çözüm için hareket edeceklerini söylediler. Oda Başkanı Harun Güdek ise yaptığı değerlendirmede; “Biz inanıyoruz ki Türkiye Cumhuriyet Devleti, insanıyla esnafıyla, siyasetçöisiyle birlikte el ele vererek zorlukların üstesinden gelecektir. Ziyaretlerinizden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer vererek misafirlerini uğurladı.

 

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası’na Ziyaret

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar’ı da ziyaret eden partililer, Akar ile ilçe ekonomisi ve şehrin geleceği üzerine bir süre fikir alışverişinde bulundular.

Misafirlerini ağırlayan Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar, burada yaptığı değerlendirmede, “Başkan Adem Ağca ve ekibine ziyaretleri dolaysıyla teşekkür ederim. Çıktıkları yolda, hedeflerine ilerlerken başarılar diliyorum. Ünye için yapılması gereken ne varsa bizler de oda olarak elimiiz taşın altına koymaya hazırız.” şeklinde konuştu.

Yeniden Refah Partisi Ünye İlçe Teşkilatının ziyaretleri, fotoğraf çekimi ve iyi dileklerin iletilmesiyle sona erdi.

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu