GündemAsayişOrdu

Kusurlu Görülen İşletmelere İşlemler Uygulandı

Her Türlü Olumsuzlukların Önüne Geçmek İçin İl Genelinde Faaliyet Yürüten Ordu Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı Ekipleri, Yıl Başı Öncesi Denetimlerini Sıklaştırdı.

İl Genelinde Sık Sık Denetim Gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri, Yeni Yıl Öncesinde Vatandaşların Mağduriyet Yaşamaması İçin İş Yerleri Ve İşletmelerde Denetim Yaptı.

Halk Sağlığını Tehdit Edebilecek, Haksız Kazanç Elde Edilmesini Sağlayacak Her Türlü Olumsuzlukların Önüne Geçmek İsteyen Zabıta Ekipleri İş Yeri Ve İşletmelerde Yapılan Denetimlerde Hijyen Kontrolü, Fiyat Etiketi Kontrolü, Fiyat İle Kasa Arasındaki Kontrollerin Yanı Sıra İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Ruhsatı, İşletme Kayıt Belgesi Kontrolü Yaptı.

Yapılan Denetimler Sonucunda Kusurlu Görülen İş Yeri Ve İşletmelere İdari Ve Cezai İşlemler Uygulayan Ordu Büyükşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri, Denetimlerinin Aralıksız Ve Planlı Bir Şekilde Devam Edeceğini Belirterek Vatandaşların Haklarının Korunacağı Ve Mağdur Edilmesine Müsaade Edilmeyeceğini Bildirdi.

 

Öte Yandan Vatandaşların Da Herhangi Bir Olumsuzluk Durumunda Zabıta Ekiplerine Bildirmeleri İstendi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu