Merakla beklenen film “Bulutların Üstünde”
Tiyatro ve sinema oyuncusu Ünyeli Kerim Aydemir ‘in yeni filmi BULUTLARIN ÜSTÜNDE vizyona girdi.Yönetmenliğini Deniz ÇINAR’ın üstlendiği filmin başrolllerinde Ruhi sarı Cemal Hünal yer alıyor. 8 Eylül de Türkiye’nin bir çok ilinde vizyona girecek olan filmin 7 Eylül de Giresun’da bütün oyuncuların katılımıyla ön gösterimi yapıldı.Kerim Aydemir:
“Çok güzel bir hikaye çok güzel çekimler ve oyuncu performansları ile sinema severler güzel bir film izleyecek. Umarım hak ettiği yeri alır. Bundan sonra da yeni projelerle yine karşınızda olacağım.Ünye şehir tiyatrosu olarak da yeni sezon oyun hazırlıklarımız başladı.Sanat dolu sağlıklı günlerde buluşmak üzere”