GündemÇaybaşıİlçelerSiyaset

Mesut Karayiğit Mazbatasını Aldı


Mesut Karayiğit, Çaybaşı Belediye Başkanlığı Mazbatasını Aldı

31 Mart yerel seçimlerinin ardından yaşanan itirazlar sonucunda Çaybaşı Belediye Başkanlığı’na seçilen Mesut Karayiğit, ilçe seçim kurulundan bugün mazbatasını aldı.

Mesut Karayiğit Mazbatasını Aldı 1
Mesut Karayiğit Mazbatasını Aldı 1

Seçim Sürecindeki İtirazlar

Yerel seçimlerin ardından yaşanan itirazlar, birçok ilçede olduğu gibi Çaybaşı’da da gündemi meşgul etmişti. Ancak sürecin sonunda yapılan değerlendirmeler ve incelenen itirazlar neticesinde Mesut Karayiğit’in belediye başkanı seçildiği onaylandı.

Mesut Karayiğit Mazbatasını Aldı
Mesut Karayiğit Mazbatasını Aldı

Mazbata Alma Süreci

Bugün ilçe seçim kurulundan mazbatasını alan Mesut Karayiğit, seçim sürecinin ardından resmi olarak göreve başlama adımını atmış oldu. Mazbata alımıyla birlikte Çaybaşı Belediye Başkanı olarak görevine başlayacak olan Karayiğit, ilçenin ihtiyaçlarına ve halkın beklentilerine cevap vermek için çalışmalarına başlayacak.

Yerel Yönetimde Yeni Dönem

Mazbatasını alarak resmi olarak belediye başkanlığı görevine başlayan Mesut Karayiğit, Çaybaşı ilçesinin yerel yönetiminde yeni bir dönemin başlangıcını temsil ediyor. İlçenin gelişimine katkı sağlamak ve halkın refahını artırmak için çalışacak olan Karayiğit’in, ilçenin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşımları bekleniyor.

Bugün Saat 14:00’de Devir Teslim Töreni Yapılacak

Çaybaşı Belediye Başkanı Mesut Karayiğit’in mazbatasını almasıyla birlikte ilçede yeni bir dönemin başladığı ve halkın beklentilerinin karşılanması için çalışmaların hız kazanacağı gözlemleniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu