GündemİlçelerSiyasetÜnye

MHP Hızlı Bir Giriş Yaptı

MHP tarafından başlatılan “Adım adım 2023, ilçe ilçe anlatma ve aydınlatma “ programı dahilin de teşkilat ile birlikte ziyaretler devam ediyor.

Hep birlikte omuz omuza 2023 hedeflerine doğru adım adım ilerleyen Milliyetçi Hareket Partisi, Ordu ve ilçelerinde vatandaşlarla buluşarak, 2023 seçimleri ile alakalı bilgilendirme programlarının yapıldığı ziyaretleriyle seçim hazırlıklarına hızlı bir giriş yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Baki Şimşek ve MHP Ordu İl Başkanı Naci Şanlıtürk ve MYK üyelerinin de katılımıyla ilçelerde düzenlenen “Adım adım 2023, ilçe ilçe anlatma ve aydınlatma” toplantısına vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterildi.

İlçelerdeki ziyaretleri sırasında büyük ilgiyle karşılanan Milliyetçi Hareket Partisi, Mesudiye, Gölköy, Ulubey, Kabadüz, Akkuş, Çaybaşı, Gülyalı ve Perşembe ilçelerini gezerek, partilerinin ilçe başkanlarından bilgiler edinerek vatandaşların görüş ve önerilerini ön planda tutulduğu fikir alışverişleri ile verimli bir programı bitirdiler.

MHP Ordu İl Başkanı Naci Şanlıtürk’ün sosyal medya hesaplarından yaptığı,

” Partimizin Adım Adım 2023 Anlatma Aydınlatma” programına katılım gösteren değerli hemşehrilerimize gösterdikleri yoğun ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum”  notu paylaştı.

Yoğun programlarını tamamlayan Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Merkez yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bugün Ordu’dan ayrıldı.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu