GündemÇevreİlçelerSiyasetÜnyeYaşam

MHP SAHADA NOTLARINI ALDI

 

Ünye’de etkili olan yağışının ardından bazı bölgelerde toprakta yaşanan gevşemeler nedeniyle heyelanlar meydana geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu, Yavi köyü, Paskara Mahallesinde yaşanılan heyelan nedeniyle vatandaşlara ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaretlerinde vatandaşlarla yakın ilgilenen Başkan Hacıimamoğlu ve yönetimindekiler, heyelan bölgesinde incelemelerde bulundu.

Başkan Hacıimamoğlu, “Vatandaşımızın Yanındayız”

Ünye Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu, “Yoğun kar yağışının sebebiyet verdiği sıkıntıları, yöremizde devam eden süreçte yaşadık ve gördük. Bildiğiniz gibi vatandaşlarımızın yasadığı her sıkıntıda olduğu gibi heyelan afetinde de yanlarında olmaya ve sıkıntılarını gidermeye gayret gösterdik. Geçmiş günlerde heyelanın boy gösterdiği Yeni köy, Armutlu, İncirli mahallelerimizde de vatandaşlarımızın yanında olmuştuk. Bugünde Yavi köyü Paskara Mahallemizde oluşan heyelan sebebi ile vatandaşlarımıza hem geçmiş olsun dileklerimiz iletmek hem de sıkıntıyı yerinde inceleyip sorunun giderilmesi için yetkililere iletmek maksadıyla afetin oluştuğu bölgeye geldik. Nerede darda kalmış sıkıntıda kalmış bir vatandaşımız varsa MHP Ünye ilçe teşkilatının anında orada olacağının bilinmesi tek arzumuzdur” diye belirtti.

 

Ziyaretler sonrası Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu ve MHP yönetimi daha sonra mahalleden ayrıldı.

Haber: Tuğçe Kaymak

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu