GündemSiyaset

MHP Ünye İlçe Başkanı Hacıimamoğlu’ndan 2023 Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu, gazetecilerle bir araya geldiği basın toplantısında 2023 seçim süreci ve yerel siyasete ilişkin açıklamalarda bulundu. “Cumhur İttifakı çelikten bir iradedir” diyen Başkan Hacıimamoğlu, milletin kendi sesiyle oluşturduğu bu ittifaka sahip çıkarak sandığa gideceğini söyledi.

 

“Hiç Durmadan Sahadayız”

MHP’nin bütün kademeleri ile birlikte sahada olduğuna dikkat çeken Başkan Hacıimamoğlu şöyle konuştu:

“Göreve geldiğimiz o günden bu güne kadar ben ve yol arkadaşlarım durmaksızın sahadayız. Vatandaşlarımızın yanındayız, esnafımızın yanındayız ve kendilerini dinliyoruz. Tabi bunun yanı sıra Genel merkezimiz de tüm ana kademesiyle birlikte onlar da sahada çalışmalarını sürdürüyorlar. Sayın Bahçeli’nin oluşturmuş olduğu politikalar dahilinde “Adım Adım 2023, İl İl Anadolu” temalı program kapsamında tüm illerimizde ziyaretlerde bulunduk. Yine sonrasında “Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” programı dahilinde tüm ilçelerimizde insanlarımıza dokunmaya devam ettik. Hali hazırda devam eden “Köyüm Benim” temalı çalışmalarımız da devam ediyor. Bunun yanı sıra yine ana kademe ve yerel idarelerimizle birlikte çalışmalarımız entegre bir şekilde devam etmektedir.”

 

“Cumhur İttifakı Çelikten Bir İradedir”

Cumhur İttifakı ve 2023’e giden sürece ilişkin konuşan MHP Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin Açık Hava Toplantıları kapsamında geçen hafta Samsun’da vatandaşlarımızla bir araya geldik. Bu kapsamda hiçbir şekilde durmadan 2023 seçimleri hazırlıklarımız da devam edecektir. 2023 seçimlerinde Cumhur ittifakının öneminde değinmek istiyorum. Tüm vatandaşlarımız 2023 seçimlerinde kendinden emin bir şekilde Cumhur İttifakına sahip çıkacaktır. Cumhur İttifakı çelikten bir iradedir. Cumhur ittifakı milletimizin oluşturmuş olduğu Türkiye’nin sesidir ve inanıyoruz ki tüm vatandaşlarımız da bu bilinçle sandığa gidecektir. Bizim partimizin hiçbir mensubu hiçbir siyasi amaç gütmemektedir. Dolaysıyla 2023 seçimlerine Cumhur ittifakı emin adımlarla ilerlemektedir. Şu da önemle bilinmelidir ki hiçbir siyasi amaç ve hiçbir dünyevi lezzet milletimizin geleceğinden önemli ve öncelikli değildir.”

Haber: Talip Kocakoç

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu