GündemSiyaset

Milletvekili Aday Adayı Argan, Belediye Başkanlarını Ziyaret Etti

Ak Parti’nin Ordu’da Ünyeli Milletvekili aday adaylarından Kenan Selim Argan, seçim sahasındaki ziyaretlerini sürdürüyor. Ordu’nun 19 ilçesini ziyaret etmek ve vatandaşlarla hasbihal etmek üzere yola çıkan aday adayı Argan, ziyaret programlarına parti teşkilatları ve belediye başkanları ile başladı.

İkizce, Gölköy, Çatalpınar, Fatsa ilçelerini ziyaret eden Kenan Selim Argan, yol haritasını diğer ilçelerden sürdürüyor.
İkizce Belediye Başkanı Osman Kaygı, Çatalpınar Belediye Başkanı Ahmet Türe, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Gölköy Belediye Başkan Vekili Eyüp Salioğlu ile bir araya gelen Ak Parti Ordu Milletvekili aday adayı yerel yatırım ve hizmetler üzerine istişarelerde bulundu.
Yapılan ziyaretler kapsamında ilçeler genelinde Ak Parti teşkilatları ve vatandaşlarla da buluşan Argan, sahadaki talepleri, sorun ve çözüm önerilerini de not aldı.
Sahadan kopmayan bir milletvekili profili ile yola devam ettiğin aktaran Argan, her zaman olduğu gibi aday olması ve 14 Mayıs’ta milletvekili seçilmesi halinde yine sahada olacağını belirtti. Ünye’si, Ordu’su, Fatsa’sı olmadan, ayrım yapmaksızın tüm Ordu2nun milletvekili olacağını söyleyen milletvekili aday adayı, 14 Mayıs 2023 seçimleri için sahadan destek istedi.
Argan, ziyaretlerini 19 ilçe kapsamında durmaksızın sürdürüyor.

Haber: Talip KOCAKOÇ

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu