GündemSiyaset

Milletvekili Gündoğdu: “Ünye İl Olsun’u Destekliyorum”

Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu ajansımızı ziyarette Ankara’ya vekillere iş gelmediğini söyledi. 

Seçimlerin yaklaşması, Ramazan ve bayram dolayısı ile memlekete gelen vekiller, ilçeleri gezerek parti teşkilatları ve ilçe belediye başkanları ile bir araya sorunlar ve talepleri yerinde tespit edip anında telefonlar açılarak konu ilgili bakanlık ile görüşülerek sorunu çözüme kavuşması yönünde hızlı hareket ettikleri kamuoyunda paylaşılır oldu.

Ünye’de de bir dizi ziyaretler kapsamında yeni yerimizde bizleri de Ak parti Ünye ilçe Başkanı Kenan Selim Argan ile ziyaret eden Milletvekili Metin Gündoğdu’yu Alp Medya Ajans ve Hizmet Gazete Radyo Televizyon A.Ş yönetim kurulu başkanı Hamza Alp tarafından karşıladı. Ajans ziyareti sonrasında konuşan Milletvekili Gündoğdu “Yeni yeriniz düşündüğümden daha geniş ve tam bir basın kompleksi olmuş. Bünyenizde bölgede olmayan bir teşkilatınız bulunuyor. Gazete, radyo ve sosyal medyadan yayın yapan televizyon. Bulunduğunuz alanın fiziki yapısı itibarı ile Ünye’yi ve bölgeyi aşan bir yer olmuş, Allah hayırlı kazanç ve güzel yayınlar nasip etsin dedi.

 

İl Konusunu Destekliyorum

Vekil konuşmalarında yıl başı sonrasında büyük sivil toplum kuruluşlarının bir araya gelerek Ünye’nin il olma konusunda ki hassasiyetlerini yakından takip ettiğini belirterek “Şehrin dinamiklerini her zaman büyük kuruluşlar çeker, Ticaret Odası, Ticaret Borsası, Ziraat Odası, Şoförler Odası gibi kuruluşlar önderlik yaparlar. Bize il konusunda bir talep gelirse meclise sunar gündeme getiririz, gerisi bildiğiniz gibi meclisin iradesinde. Burada sadece bir konuyu değil, Ünye için gelen her talebi takip etmek, ilgili makamlara ve mecralara ulaştırmak adına her zaman söylediğim gibi görevimiz. Bizler Ordu Milletvekiliyiz Ordu’dan gelen tüm talep ve istekler konusunda hassasiyetimizin olduğunu hemşerilerimiz de biliyorlar. 

 

Ülkemiz Bu Krizi de Atlatacaktır

Ülkemizde yaşanan sıkıntıları görmezden gelemeyiz diyen Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu “Tüm Dünya şuanda bir kriz içinde ve Ülkemiz bunu en hafif şekilde atlatacaktır. Çok büyük badireler atlatan Türkiye bunun da üstesinden gelecek güçtedir, hemşerilerimiz endişeye kapılmasınlar” dedi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu