GündemSiyaset

Milletvekili Hamarat’tan Teşekkür Mesajı!

14 Mayıs seçimlerinde Ak Parti listelerinde 3. Sıradan seçime giren Mustafa Hamarat, henüz kesin olmayan sonuçlara göre Ordu’nun milletvekilleri listesine adını yazdırdı.

Seçimler sonrası bir değerlendirme yapan Hamarat, “Haydi başlasın Türkiye Yüzyılı” diyerek seçimlerin ikinci turunda da Ak Parti’ye olan teveccühün sandığa yansıyacağına işaret etti.

Hamarat, seçim süreci boyunca yanında olan ve sandıkta kendisine destek olan Ordulu hemşehrilerine teşekkür ederek açıklamalarında şu ifadeleri kullandı.

 

“Doğru Zamanda, Doğru Adamla, Doğru Adımla Yola Devam… Güzel bir seçim çalışması yürüterek aziz milletimizin teveccühüne mazhar olduğumuz 14 Mayıs seçimlerinin Ordu’muza, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Bizlere Büyük Ordu’muzdan yeniden Milletvekili seçilmenin onuru yaşatan hemşehrimize destekleri için şükranlarımı sunuyorum.

Seçim kampanyası boyunca bizimle birlikte sahada yer alan insanüstü gayret gösteren Ordu’muzun tüm ilçe teşkilatlarında görev alan dava arkadaşlarıma, ana kademe, kadın kolları, gençlik kollarına, çalışma ekibimize, çalışmalarımızın hemşehrilerimize ulaşması için bizimle birlikte gece gündüz mesai yapan basın mensubu arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Seçim sonuçlarına baktığımızda görüyoruz ki milletimizin gönlünde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti vardır, Cumhur İttifakı vardır. Aynı özveri ve gayretle 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde de tüm teşkilatlarımızla beraber sahada olacağımızı ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın milletimizin yüksek teveccühü ile tekrar seçileceğine inancım tamdır. Haydi Başlasın Türkiye Yüzyılı.”

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu