ÇevreFatsaGündemYaşam

Mis Gibi Bir Fatsa İçin Bahar Temizliği

Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra bahar mevsiminin gelmesi ile “Mis Gibi Bir Fatsa İçin Bahar Temizliği” sloganıyla 18 merkez mahallede ekstra temizlik çalışması başlattı.

 

8 araç ve 22 personel ile birlikte Bahar Temizliği çalışmalarına Ayazlı mahallesinden başlayan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri vatandaşların da “Mis Gibi Bir Fatsa” projesine katkıda bulunmalarını istediler.

 

“Evimiz Neyse Sokaklarımızı Da Aynı Şekilde Görmek Zorundayız”

Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Erdem Yuva, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri olarak “Mis Gibi Bir Fatsa İçin Bahar Temizliği” sloganıyla kampanya başlattıklarını belirterek, “İlk olarak Ayazlı mahallemizde temizliğimizi gerçekleştiriyoruz. 8 araç ve 22 personel ile birlikte temizlik çalışmalarımız devam ediyor. Bu kampanya çerçevesinde toplamda 18 tane merkez mahallemize dokunmayı hedefliyoruz. Tabii ki bu temizliği yaptıktan sonra da mahallede yaşayan insanlardan yapılan temizliğe sahip çıkmalarını bekliyoruz. Doğamız bir çöplük değildir. Bu doğa ve sokaklarımızı hepimiz evimiz neyse sokaklarımızı da aynı şekilde görmek zorundayız, çevremizi temiz tutmalıyız.” Dedi

 

“Vatandaşlarımızın Biraz Daha Duyarlı Olmalarını Rica Ediyorum”

Ayazlı mahallesi Muhtarı Ali Şal ise mahallelerinde bahar temizliği başlatan Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür ederek, “Ekiplerimiz mahallemizde titiz bir şekilde çalışıyorlar. Ben bu konuda vatandaşlarımızın biraz daha duyarlı olmalarını rica ediyorum. Yapılan temizlik çalışmalarına kendilerinin de destek olmalarını rica ediyoruz. Temizlik bizim olmazsa olmazlarımızdan bir konu. Temizlik imanın yarısıdır o yüzden her yerin tertemiz olmasını isteriz. Muhtarlık olarak bu konuda üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız.” diye konuştu.

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu