GündemFatsaSiyaset

Murat Kaçak’tan, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman’a Ziyaret

MHP Fatsa İlçe Başkanı, iş insanı Murat Kaçak, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman’ı ziyaret ederek, istişare yaptı.  AK Partili Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman, makamında MHP Fatsa İlçe Başkanı, iş insanı Murat Kaçak’ı misafir etti.

Kaçak, Ataman’ın özel daveti üzerine baba vekili büyüğünü ziyaret ettiğini ifade ederek, “Bugün en sevdiğim yerdeyim. Baba vekilimiz, kıymetli büyüğüm, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Atilla Ataman ağabeyimi ziyaret ettim.” dedi. Ağırlıklı olarak siyasetin konuşulduğu sohbete ilişkin Murat Kaçak, şunları söyledi:

“Geçmişe dayanan özel bir hukukum olan ağabeyim Atilla Ataman’la büyükşehir belediyesinin çalışmalarını, yaklaşan seçim sürecinin değerlendirmesini yaptık. Kendisinin tecrübelerinin aktarımıyla verimli, dolu dolu bir gün geçirdim. Nazik kabulü ve misafirperverliği için şükranlarımı sunuyorum.”

Ziyaretin sonunda Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman, MHP Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak’a hediye takdim ederek, bugünü ölümsüzleştirdi.

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu