Nebati Kalaycıoğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı
![Nebati Kalaycıoğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı 1 WhatsApp Image 2020 06 29 at 14.16.36 3](https://alpmedyaajans.com/wp-content/uploads/2020/06/WhatsApp-Image-2020-06-29-at-14.16.36-3.jpeg)
Ünye’nin en eski fındık tüccarlarından olan Nebati Kalaycıoğlu son yolculuğuna uğurlandı.
Ruhi ve Rüveyda Kalaycıoğlu çiftinin çocukları, Ruhi, Sibel, Billur, Hayati, Kudret, Servet Kalaycıoğlu’nun babaları, Emine Kalaycıoğlu’nun eşi eski fındık tüccarlarından Nebati Kalaycıoğlu uzun süredir tedavi gördüğü evinde 92 yaşında hayatını kaybetti. Liseler Mahallesi’nde yaşayan ve bu sabah saatlerinde hayata gözlerini kapayan Nebati Kalaycıoğlu, Ünye Merkez Büyük Camisinde kılınan cenaze namazının ardından Çakırtepe’deki aile kabristanlığına defnedildi.
Cenazeye ayrıca Ünye Eski Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, Alp Medya Ajans Sahibi Hamza Alp, esnaflar ve yakınları katıldı.