Gündem

O Soruya Cevap Geldi! – İttifakta Çatlak Var mı?

Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, zaman zaman kamuoyunda dillendirilen “İttifakta çatlak mı var?” fısıltılarına açıklık getirdi.

Parti binasında düzenlediği basın toplantısı ile gündeme dair açıklamalarda bulunan Argan, Cumhur İttifakı ortağı MHP ile aralarında ayrı gayrının bulunmadığının altını çizdi.

Alp Tv Muhabiri Tuğçe Kaymak’ın “MHP ile aynı karede bulunmuyorsunuz, neden?” sorusu üzerine açıklama yapma gereği duyan Ak Partili Argan, ittifak ortağı ile sürekli istişare halinde olduklarını, herkesin kendi yoğunluğu olduğu şeklinde bir yorum getirdi.

Ak Parti Ünye İlçe Başkanı, açıklamasında;

“Cumhur İttifakı olarak aynı kare içinde olmaya gayret ediyoruz. Biz Cumhur İttifakı olarak Ünye’de çok uyumlu çalışıyoruz. Teşkilatımız ve MHP’nin yöneticileriyle birlikte çalışıyoruz. Ünye’de Cumhur ittifakında hiçbir sorun yaşamıyoruz. Zaman ve mekan şartları uymadığı için siz bizleri göremiyorsunuz ama biz her zaman istişare halindeyiz. Yan yana fotoğraf karesine her zaman giremesek de birlikte oluğumuzu, gayretli olduğumuzu belirtmek istiyorum” ifadelerine yer verdi.

Haber: Gülten KODAL

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu