GündemOrdu Büyükşehir Belediyesi

Ordu Ekibi Bölgeden Ayrılmıyor

 

Ulaştırma Ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ordu Büyükşehir Belediyesinin Adıyaman’da kurduğu Kardeşlik Sofrasında depremzedelerle bir araya geldi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından depremden etkilenen illerden bir olan Adıyaman’da kurduğu kardeşlik sofrasında oruçlar açıldı. Büyükşehir Belediyesinin hizmet verdiği iftar sofrasında depremzedelerle bir araya gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, bölgede gösterdiği başarılı çalışmalar dolayısıyla da Ordu Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti.

Ramazan ayının gelmesi ile birlikte deprem bölgesindeki çalışmalarını büyüten Büyükşehir Belediyesi, Adıyaman’da iftar programları gerçekleştiriyor. Depremzedelerin Ramazan’ı rahat geçirmesi adına Adıyaman Üniversite Yerleşkesi önünde 6 bin kişinin sorumluluğunu alan Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, ilk iftar organizasyonunu başarıyla yürütüyor. Büyükşehir Belediyesinin kurduğu dev organizasyonla Adıyamanlılar iftar sofrasında ağırlanırken dualar eşliğinde iftarlar açılırken çeşitli etkinliklerde düzenleniyor.

 

Ulaştırma Ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu: “Ordu Büyükşehir Belediyesine Göstermiş Olduğu İlgiden Dolayı Teşekkür Ediyoruz. İyi Ki Varlar”

Büyükşehir Belediyesinin kurduğu kardeşlik sofrasında depremzedelerle birlikte oruç açan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ramazan’ın manevi iklimi ile yaraları daha hızlı saracaklarını söyledi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin üstlendiği görevleri çok iyi bir şekilde yerine getirdiğini aktaran ve teşekkürlerini ileten Bakan Karaismailoğlu, “Bugün 47. gün. Adıyaman ve diğer 11 ilimiz çok zorlu günler geçirdi. Bugün de Ramazan’ın manevi iklimi ile birlikte yaraları daha hızlı saracağız. Ordu Büyükşehir Belediyesine de göstermiş oldukları bu ilgiden ve vermiş oldukları katkıdan dolayı teşekkür ediyoruz. İyi ki varlar” dedi.

Bakan Karaismailoğlu’na iftar programında Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan ve AK Parti Milletvekili Ahmet Aydın’da eşlik etti.

 

İftar Sonrası Tiyatro Gösterileri Gerçekleştiriliyor

İftar sofralarının yanı sıra çocuklar da unutulmuyor. İftar sonra Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu ekiplerince hazırlanan tiyatro gösterileri ile başta çocuklar olmak üzere tüm depremzedelere depremin olumsuz etkilerinin bir nebzede olsa unutturulması hedefleniyor.

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu