GündemAkkuşAltınorduAybastıÇamaşÇatalpınarÇaybaşıFatsaGölköyGülyalıGürgentepeİkizceİlçelerKabadüzKabataşKorganKumruMesudiyeOrduPerşembeSiyasetUlubeyÜnye

Ordu’da Adaylar Sahaya Çıkıyor

31 Mart 2024 Yerel Seçimler için partilerde start verildi. Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Ak Partiden tek bir aday adayı Ünye’den medya sektöründen Cihan Çakır kayıt yaptırdı.

Ak parti haricinde adaylığını açıklayan sadece daha önceden İkizce Belediye başkanlığı için CHP’den aday olacağını açıklayan ve sonrasında parti içinde yaşanan sıkıntılardan dolayı bağımsız aday olan Taner Sarı, Ünye için ise Ankara’dan Deva partisinden adaylığını açıklayan Tevrat Korkmaz oldu.

Ak Parti Çamaş ilçesinden aday açıklamazken diğer ilçelerde ki adaylar ise şu şekilde oldu;

Altınordu           : Uğur Gümüş, Fatih Evli, Saffet Çelik

Akkuş                 : Mehmet Öksüz

Aybastı              : Yılmaz Kartal, İzzet Gündoğar, Kerim Em, Selman Kök, Salih Çelebi

Çamaş                :

Çatalpınar        : Musa Sarıdiken, Ali Karman, İsa Sezen, Şükrü Yılmaz, Mustafa Gültiken, Ahmet Özay, Aydın Koç, Oğuzhan Soğuksu, Muhasin eriş,

Çaybaşı             : Hayati Efil, Yakup Som, Mehmet Sarıkoca, Sefa Okutucu, Cemil Aksu

Fatsa                  : Av. Murat Yeşildaş

Gölköy               : Ahmet Nusret Aydın, Selçuk Genç, Sefa Özbilen, Enver Erdi Nuhoğlu, Kadir Çelik, Ünal Çalışkan,

Gülyalı               : Medet Sipahi, Nahit Bilgin

Gürgentepe     : Hasan Akkaya, Oktay Yılmaz, Adem Yalçın, İlhan Işık, Yücel Koca, Ferhat Erdem, Yener Yalçınkaya

İkizce                 : Bahri Söğüt, Kemal Kalyoncu

Kabadüz            : Olgun Özcan, Turgut Çakmak, Enver Okutan

Kabataş             : Cemalettin Duru, Arif Güngör

Korgan              : Selahattin Bol, Salim Küçük, Mustafa Sekme, Deniz Bilim, Mümin Mıdıkoğlu, Adem Çimiç, Sinan Aha, Mustafa Korganlı, Selahattin Kirazoğlu, Ali Açerbaş, Ali Osman Bolgi, Hasan Pişmek, Sinan Romanoğlu

Kumru                : Hasan Kavcı, Kemalettin Kumru, Murat Yaylak, Abdullah Hayranoğlu, Abdullah Bilü

Mesudiye         : Muammer Özer, İsa Gül, Aydın Gündoğdu, Necmi Demir, Salih Yaman, Nihat Dursun Ersin, Tayfun Birliktaş, Alim Sarıgül

Perşembe         : Cihat Albayrak, Doç. Cemile Bahtiyar Karadeniz, Nusret Aykut, Agah Genç, Muhittin Sert, Erol Batük, Ümit Kaya, Okan Marangoz, Kadir Öztürk,

Ulubey              : Hakan Yurdakul, Adem Çıtlak, Mustafa Şimşek, Necmi Kutlu, Sezer Kaya, Ömer Asal, Özgür Yüksel, Ali Gündüz,

Ünye                  : Abdurrahman Karagöz, Zekeriya Sarıkoca, Orhan Güler

 

Unyeye Surpriz Aday 2

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu