GündemİlçelerİllerOrduSpor

Ordu’da Judo İl Birinciliği Seçmeleri Yapıldı!

Türkiye Judo Federasyonu tarafından düzenlenecek olan Yıldızlar kategorisi Türkiye Şampiyonası için Ordu’da judo il birinciliği seçmeleri yapıldı. Müsabakalar Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü uhdesinde Atatürk Spor Salonunda gerçekleşti.

Kahramanmaraş’ta 13-15 Mayıs 2022 tarihlerini arasında düzenlenecek Türkiye Şampiyonası için Altınordu ilçesi Atatürk Spor Salonu’nda Yıldızlar kategorisinde il birinciliği seçmeleri yapıldı. 19 İlçeden 50 sporcunun katıldığı turnuvada yıldız judogiler minderde Türkiye Şampiyonası’na gidebilmek için ter döktüler. Dereceye giren sporculara ödüllerini Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç ve Antrenörler takdim etti.

Sporculara Tebrik mesajı ileten Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç şöyle konuştu:

“ Kahramanmaraş’ta düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan sporcularımıza şimdiden başarılar diliyorum. Eminim ki en güzel şekilde yarışarak ilimizi temsil edecekler. İnşallah sporcularımız Ordu’ya başarılarla dönecek. Her zaman olduğu gibi sporun ve sporcularımızın destekçisiyiz. Desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ve Valimiz Sayın Tuncay Sonel’e teşekkür ederim. ”

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu