AsayişGündemOrdu

Ordu’da Zehir Tacirlerine Operasyon

Ordu Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri uyuşturucu operasyonlarına devam ediyor.

Konuyla ilgili olarak Valilikçe verilen bilgide, “15/06/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz görevlilerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (3) şahsın üzerlerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada (70) gr. Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş olup, haklarında uyuşturucu madde ticaretinden ve uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılan şüpheli şahıslardan (2)’ si sevk edildikleri adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir.

15/06/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz görevlilerince şüphe üzerine durdurulan bir şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (3) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

16/06/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz görevlilerince (3) şüpheli şahsın yakalanmasına yönelik olarak bir ikamette arama yapılmış, aramada herhangi bir suç unsuruna rastlanılmazken, şüpheli (3) şahıs hakkında uyuşturucu madde ticareti ve uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılmıştır.

17/06/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz görevlilerince şüphe üzerine durdurulan bir şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (1) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

 

18/06/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz görevlilerince şüphe üzerine durdurulan bir araç içerisinde bulunan (2) şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (170) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılmıştır.

18/06/2022 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğimiz görevlilerince şüpheli bir şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (2) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

19/06/2022 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğimiz görevlilerince şüpheli bir şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.” denildi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu