GündemOrdu Büyükşehir Belediyesi

Ordu’daki Çocuklar, İftar Sonrası Oksm’de Büyükşehir Belediyesinin Etkinliklerinde Buluşuyor

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ramazan ayı için çocuklara yönelik dolu dolu bir etkinlik takvimi hazırladı. “Ramazan Çocuklarla Güzel” adıyla düzenlenecek etkinliklerde çocuklar, hazırlanan içeriklerle Ordu’da Ramazan ayını coşkuyla yaşayacak. Etkinlikler 25 Mart-16 Nisan tarihileri arasında her gün iftar sonrası Ordu Kültür ve Sanat Merkezi’nde (OKSM) gerçekleştirilecek.

 

Yaptığı kültür sanat etkinlikleri ile Orduluların her daim beğenisini kazanan Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayına özel çocuklar için takvim hazırladı. Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanlığı tarafından “Ramazan Çocuklarla Güzel” teması ile hazırlanan takvimde çocuklar eğlenceli etkinliklerde bir araya gelecek.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi tarafından Ordu Kültür ve Sanat Merkezi’nde 23 gün boyunca çeşitli etkinlikler düzenlenecek. 25 Mart ile 16 Nisan arasında gerçekleştirilecek olan etkinlikler iftar sonrası başlayacak. Çocuk yarışmalarından tiyatro oyunlarına, bilim şovlarından yüz boyama ve balon etkinliklerine kadar birçok etkinlikle çocuklar unutulmaz bir Ramazan geçirecek.

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu