GündemOrduYaşam

“Ordu’dan Keçiören’e Ordu Günleri”

Anadolu Ordulular Federasyonu tarafından organize edilen “Ordu Günleri” memleketi Ankara’ya taşıyacak bir programla başkente damga vuracak. Federasyon Başkanı Mehmet Duman, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ve bir süredir ilgili kurumlarla yaptığı görüşmeler neticesinde “Ordu’dan Keçiören’e Ordu Günleri” programının müjdesini verdi.
Başkan Duman, geçtiğimiz yıllarda başkentte yapılan Ordu Tanıtım Günleri’nin daha geniş bir program 22-23-24-25 Haziran 2023 tarihlerinde Ankara’da düzenleneceğini söyledi. 4 gün sürecek olan programın Keçiören Belediye Binası önü – Kalaba Kent Meydanında gerçekleştirileceğini ifade eden Duman, tüm Türkiye genelindeki Orduluları bu programa davet etti.
22 Haziran Perşembe Günü saat 14:00’de büyük bir coşku ile açılması planlanan “Ordu Günleri”nde ziyaret saatleri 10.00 – 22.00 arasında olacak. Etkinliğe Ordu ve ülke genelinden binlerce insanın yanı sıra ünlü sanatçılar ve tanınmış isimlerin katılım göstermesi bekleniyor.
Öte yandan tanıtım günlerinde Ordu’nun her ilçesinden standların kurulacağı ve ilçelerin yöresel lezzetlerinin de beğeniye sunulacağı biliniyor.
Haber: Talip KOCAKOÇ

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu