Gündem

Özgür Hasten: “Gayrimenkul Yatırımı Kâr Getirir”

Özgür Hasten Gayrimenkul Emlak Ofisi yönetim ve ekibi, Alp Tv ekranlarından yayınlanan ve Hamza Alp’in hazırlayıp sunduğu “İş’in Aslı” programına konuk oldu.

Ünye, Fatsa, Ordu ve bölgede emlak sektörünün başarılı firmalarından biri olan Özgür Hasten Garimenkul / Remax Yalı Ofisi broker’i Özgür Hasten, para biriktirmenin oldukça zor olduğu şu dönemde gayrimenkule yatırım yapmanın mantıklı bir hareket olduğunu ifade etti. Hasten, cebinde alacağı gayrimenkulün yüzde onu dahi olanların bankaya borçlanarak alacağı ev, arsa ve araç gibi yatırımların zaten zaman içinde değer kazanacağına dikkat çekti.

 

“Yeni Nesil Gayrimenkul Hizmeti Veriyoruz”

Canlı yayınlanan programda iş hayatı üzerine kendini tanıtan ve geçmişle geleceği harmanlayan Özgür Hasten, yatırımcılara da tavsiyelerde bulundu.

 

Çağın şart ve gereklerine uygun bir yapıda hizmet verdiklerini belirten Hasten konuşmalarında şu ifadelere yer verdi:

“Bulunduğumuz coğrafyada birçok kişi bizim ne iş yaptığımızı iyi biliyor, bizi tanıyor. İşin özetine gelirsek biz yatırımcının gayrimenkul almak satmak gibi ihtiyaçlarına en hızlı en güvenilir ve doğru bir şekilde cevap vermek adına yeni nesil gayrimenkul danışmanlığı yapıyoruz. Yeni nesil derken her sektördeki gibi bizim sektördeki değişikleri de yakından takip ediyoruz. Gelişen teknolojiye de ayak uydurarak özelikle sosyal medyada aktif bir rol alıyoruz, bireysel iletişimlerimiz de çok iyi. Kendi ismimle, Özgür Hasten Gayrimenkul ile sadece kendi bildiğimiz kadarıyla bu işleri yapabiliyorduk. Kurumsal bir marka ile hem daha iyi eğitim aldık ve daha profesyonel hale geldik. Bu sayede daha iyi ve kaliteli hizmet sunmaya başladık. Ekip arkadaşlarımla birlikte çok iyi işler yapmaya başladık. Kendimizi geliştirmemiz ve vizyonumuzun yeniliklere açık olması bizi bölgede lider haline getiriyor.”

 

“Gayrimenkul Yatırımı Kâr Getiriyor”

“Para biriktiremiyoruz. Özellikle bu dönemde de borçlanarak gayrimenkule yatırım yapmanın çok mantıklı olduğunu düşünüyoruz. Büyüklerimiz hep derler ya yeni işe giren evlatlarımıza “Hemen bir gayrimenkule gir, paranı orada biriktir.” Hiç paranız olmadan ya da cebinizde alacak olduğunuz gayrimenkulün yüzde 10’u varsa yüzde 90 kredi imkanı kullanarak o gayrimenkulü alabilirsiniz. Zaten o gayrimenkul sizi direkt olarak kâr yapmaya geçiriyor. Dolaysıyla bu dönemde para biriktirmek zor iken borçlanarak yatırıma gitmek mantıklı. Enflasyonun olduğu dönemde insanların bugün aldığı gayrimenkul otomatik olarak yarın kendilerini kâra geçiriyor.”

 

 

“Özgür Hasten İle Çalışmak Bir Ayrıcalıktır”

Remax Yalı Gayrmenkul Broker’i Özgür Hasten ile çalışmanın bir ayrıcalık olduğuna dikkat çeken ofis ekibi, bu sektöre nasıl girdiklerini ve bundan sonraki hedeflerine yönelik değerlendirmelerde bulundular. Ekip üyesi çalışanlar ifadelerinde şu ortak değerlendirmelerde bulundular.

“Remax Yalı ailesine katılmak ve Özgür Bey’i bizzat tanımakla iyi bir fırsat yakalamış olduğumuzu düşünüyoruz. Normalde bilmediğimiz bir sektöre tanıdıklarımız vasıtası ile giriş yaptık. Dışarıdan emlakçı olarak bakış vardı ancak biz Özgür Hasten Gayrimenkul / Remax Yalı Ailesi olarak bunun kat kat üzerinde bir yapıya sahibiz. Keşke daha önceden başlasaydık diyoruz ve artık doğru zamanda doğru yerde olduğumuzu düşünüyoruz. Özgür Hasten ile çalışmak bir ayrıcalık. Baştan bugüne kadar yanında kim çalışırsa çalışsın hep yanında oldu. İyi beraberiz ve iyi ki yol arkadaşlığı yapıyoruz kendisiyle.”

 

Gazeteci Hamza Alp’in sunumu ile karşılıklı fikir alışverişi havasında gerçekleşen program ekibin tecrübelerini ve güzel anılarını anlattığı bir programa dönüşerek devam etti.

Haber: Talip Kocakoç

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu