GündemSiyasetÜnye

Öztürk,Ünye Esnafı ile iç içe

CHP Ünye Belediye Başkan Adayı Cumhur Öztürk, Seyit Torun ve ekip üyeleriyle birlikte şehrin sokaklarına çıkarak esnafla bir araya geldi. Seyit Torun ve diğer yol arkadaşlarıyla birlikte gerçekleştirdikleri ziyarette, Öztürk, halkla iç içe olma ve onların beklentilerini doğrudan dinleme fırsatı buldu.

Ünye esnafının geleceğe dair belirsizlikler karşısında duyduğu endişeyi anlayan Cumhur Öztürk, esnafların emeklerinin ranta kurban gitmemesi adına kaygılarını paylaştı. Esnafın kendi gelecekleriyle ilgili ortak kararlar alınması çağrısına kulak veren Öztürk ve ekibi, şehrin sorunlarına yönelik çözüm odaklı bir yaklaşım benimseyerek, toplumun beklentilerini karşılamak için kararlılıkla çalışacaklarını belirtti.

Esnafın geleceğe dair endişelerini anlamak ve çözüm üretmek adına gerçekleştirilen bu ziyaret, CHP Ünye Belediye Başkan Adayı Cumhur Öztürk’ün yerel yönetimde kararlılıkla ilerleyerek şehrin sorunlarına çözüm bulma taahhüdünü bir kez daha vurguladığı bir platform oldu. Öztürk, vatandaşlarla kurduğu yakın bağ ile şehir yönetimine dair şeffaf ve katılımcı bir yaklaşım benimseyerek başarılı bir yerel yönetim için adım adım ilerleme kararlılığını dile getirdi.

q tttt we yyuyy

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu