GündemSiyasetÜnye

Partimin Ve Sizlerin Hakkını Koruyacağım

İyi Partinin 22 Ocak’ta yapacağı il kongresi öncesi adaylar bir bir ortaya çıkmaya başladı.

İyi Parti Ordu İl Başkan Adayı Remzi Aksoy Ünye’de partilileriyle Yunus Emre Çay Bahçesinde kahvaltı programında bir araya geldi.

Kahvaltı Programında söz alan Remzi Aksoy İYİ Parti için gereken her mücadeleyi vereceğini dile getirirken seçim sürecine hazır olduğunu belirtti.

“Ben Sizler İçin Varım”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in  hedefleri için çalışacağını belirten Başkan Adayı Aksoy “Parti başarısının en ön planda olduğunu söyledi.

Değerli Parti arkadaşlarım ben üyelerimizin hakkını korumak için buradayım. Partimin hakkını korumak için varım. Partimizin Genel Başkanı Meral Akşener’in hakların korumak için varım. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ve Cumhuriyet İlkelerinin haklarını korumak için buradayım. Ben sizler için varım sizler için buradayım. Kıymetli Dostlarım Partimiz 5 yaşında. Gururla söylemek istiyorum ki kuruluşundan bu yana partimizin ve Sayın Genel Başkanımızın bir neferi olarak çalıştık. Bir gün olsun partim için çalışmaktan vazgeçmedim.”

 “Durmadan, Usanmadan Çalışacağım”

“Ben kişisel itibar peşinde koşmadım. Ben sırtımda ki terle kanımla canımla İYİ Partiyleyim. Birkaç ay içinde seçim sürecinde alacağız. Geçmişte nasıl çalıştıysam bugün de hem aklen hem de manevi bu seçime hazırım. İYİ Parti bayrağını en önde tutmak için elimden geldiği kadar çalışacağıma burada belirtmek istiyorum. İl Başkanlığına sizin oylarınızla geldiğimde çalışarak elimden geleni yapacağımı tekrardan söylemek istiyorum. İl Başkanı hedefime ulaşamasam bile  Partimizi ve adaylarımızı yalnız bırakmayacağım.  Selam Olsun Sultan Alparslan’a, Selam Olsun Fatih Sultan Mehmet’e, Selam Olsun Mustafa Kemal Atatürk’e!” dedi.

 

 

WhatsApp Image 2023 01 15 at 12.07.41      WhatsApp Image 2023 01 15 at 12.07.41 1        DSC 0067 min scaled 1         DSC 0072 min scaled e1673778692964

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu