GündemPerşembe

Perşembe’nin Mahalle Yolları Beton Konforu

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Perşembe ilçesine bağlı Bekirli mahallesinde beton yol çalışması başlattı. Güzergah, Efirli, Neneli,Tepecik, Beyli ve Doğanköy mahallerine de standardı yüksek bir ulaşım imkanı sunacak. Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili Ordu’da, asfalt ve beton yol çalışmaları devam ediyor. Karadeniz’in zorlu coğrafyasında çalışmalarını sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, mahalle ve grup yollarını standardı yüksek bir yapıya dönüştürüyor.

19 ilçede planlı ve programlı bir çalışma yürüten Büyükşehir ekipleri, hayata geçirdikleri projelerle ilçelerin çehresini değiştiriyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, il genelinde sürdürdükleri ulaşım yatırımları kapsamında Perşembe ilçesine bağlı Bekirli mahallesinde beton yol çalışması başlattıklarını duyurdu.

 

Toplam 5 Mahalleye Hizmet Verecek

Başkan Güler açıklamasında, “Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerimizce 19 ilçemizde programlı bir şekilde asfalt ve beton yol çalışmalarımız sürüyor. Perşembe ilçemize bağlı Bekirli mahallesinde başlattığımız beton yol çalışmalarımız da bunlardan birisi. Beton yola kavuşacak güzergahla, Efirli, Neneli,Tepecik, Beyli ve Doğanköy mahallerine de bağlantı sağlanabiliyor. Güzergahtaki çalışmalarda finale yaklaştık. İlimize Perşembe ilçemize hayırlı olsun” dedi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu