Alp TvFatsaGündemİlçelerYaşam

Ramazan Etkinlikleri Hız Kesmiyor

Fatsa Belediyesi Ramazan etkinlikleri hız kesmiyor. Her akşam çocuklara yönelik etkinliklere sürdüren Fatsa Belediyesi dün akşam da çocukları ve ailelerini eğlendirdi.
Çocuklar ve aileleri dün akşam da her zamanki gibi etkinliklere büyük ilgi gösterdiler. Her akşam olduğu gibi mısır patlağı ve pamuk şeker ikramı ile başlayan eğlenceler müzikli dans gösterisi ile başladı. Etkinliklerin devamında pandomim gösterisi, orta oyunu ve komedi skeç gösterileri izleyenleri ve özellikle de çocuklara kahkahaya boğdu. Ordu Üniversitesi öğrencilerinin akrobasi şovunu ise hem çocuklar hem de aileleri adete nefeslerini tutarak izlediler.

Sürprizler Devam Edecek

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Ramazan ayının ruhuna uygun etkinliklerle her akşam aktivitelerini sürdürdüklerini belirterek, “Görüyoruz ki çocuklarımız ve ailelerimiz bir arada olmayı ve kültürel etkinliklere katılmayı çok özlemişler. Çocuklarımızın bu etkinliklerden memnun ayrılması bizleri de mutlu ediyor. Geleceğimizin teminatı yavrularımız için bundan sonra da sürprizlerimiz devam edecek. Çocuk etkinliklerimiz geride kalan akşamlarda da devam edecek. Bundan sonraki akşamlarda da çocuklarımızı etkinliklerimize bekliyoruz.” dedi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu