GündemİlçelerUlubeyYaşam

Rektör Akdoğan, Ulubey MYO Öğrencileriyle İftarda Buluştu

Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan Ulubey Meslek Yüksekokulunda organize edilen iftar programında öğrenciler ve öğretim üyeleriyle bir araya geldi.

İftar etkinliğine Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan’ın yanı sıra Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tahsin Tonkaz, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fikret Balta, Ulubey Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Erdem Türkeli, akademik ve idari personel ile öğrenciler ve davetliler katıldı.

İftar yemeği öncesi İlahiyat Fakültesi öğrencisi tarafından Kur’an-ı Kerim Tilaveti gerçekleştirildi.

Rektör Akdoğan, “Bugün sizlerle burada bir arada olmak, çok güzel bir duygu. Ramazan ayının güzelliklerinden biri de birlik beraberlik içinde iftar sofrasında buluşmak. Sevgili öğrenciler, Ulubey Meslek Yüksekokulumuz Ordu il merkezine yakın, ulaşım sorunu yok, burada kız öğrencilerimiz için hamdolsun yurdumuzu faaliyete geçirdik, erkek öğrencilerimiz de şehre gidiş geliş yapabilir veya burada uygun bir şekilde kalabilirler. Sizler burada bize emanetsiniz. Kendinizi burada yalnız hissetmeyin. Burada sizlerin iyi bir eğitim öğretim alması için bulunan çok değerli hocalarımız var. Onların bilgi birikimlerinden istifade ediniz. Biz sizlerin sosyal, kültürel ve diğer faaliyetlerinizi gerçekleştirmeniz noktasında Rektörlük olarak ne gerekiyorsa her türlü imkanı sağlarız. Çünkü sizler bizim istikbalimiz, geleceğimiz, bizim umudumuzsunuz. Ordu Üniversitesi 17 bin öğrencisi, bin dolayında akademisyeni, 750 idari personeliyle 20 bine yakın büyük bir aile. Onun için sizlerin iyi yetişmesi için eliminizden ne geliyorsa yaptık yapmaya da devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle ben her birinize sağlık, afiyet, başarı diliyorum. Şimdiden Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı tebrik ediyor, ailelerinize en kalbi duygularımla selamlarımı iletiyorum.” şeklinde konuştu.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu