ÜnyeGündemSiyaset

Sahada basmadık yer bırakmayacağız

Öztürk, Kapalı Pazar’da gerçekleştirdiği bu etkileşimde Ünye’nin günlük yaşamı, sorunları ve beklentileri üzerine vatandaşlarla detaylı bir sohbet gerçekleştirdi. Toplantı atmosferinde sıcak bir ortam oluşturan Öztürk, hemşehrilerinin dile getirdiği konulara dikkatle kulak verdi ve kentin ihtiyaçlarına yönelik çözüm önerilerini paylaştı.

Başkan adayı, bu anlamlı buluşma sonrasında yaptığı açıklamada, “Ünye’nin güzellikleri, zengin tarihi ve yaşayan kültürüyle birlikte, hemşehrilerimizin sorunlarına çözüm bulmak adına buradayız. Kapalı Pazar’da gerçekleştirdiğimiz bu samimi sohbetlerde, vatandaşlarımızın beklentilerini dinleyerek, onlarla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık. Ünye’nin her bir köşesine dokunarak, ortak akılla kentimizi daha yaşanabilir kılmak için çaba gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

Öztürk, halkla buluşmalarının sadece bir başlangıç olduğunu belirterek, katılımcı ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla Ünye’nin potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmeyi hedeflediğini dile getirdi. Hemşehrileriyle kurduğu bu güçlü iletişim ağıyla, CHP Ünye Belediye Başkan Adayı Cumhur Öztürk, kent yönetiminde gerçekleştireceği projeleri ve politikalarıyla Ünye’nin geleceğine ışık tutmayı amaçlıyor.

tevrat korkmaz 1 1

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu