GündemÇaybaşı

Şahin: Çaybaşı İyi Olacak, Ordu Destan Yazacak!”

İYİ Parti Ordu 1. Sıra Milletvekili adayı, İçişleri Eski Bakanı İdris Naim Şahin, Çaybaşı ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu. Şahin’e yine milletvekili adayı olan Çiğdem Çelenk Karakaya ve partisinin ilçe teşkilatının yanı sıra çevre ilçelerden gelen partililer de eşlik etti.
İlçe ziyaretleri sırasında vatandaş ve esnaflarla bir araya gelen Şahin, bölgenin ekonomik ve istihdam alanlarına yönelik istişarelerde de bulundu. Sorunları dinleyerek çözüm önerilerini anlatan Şahin, İYİ Parti ile birlikte ekonomik kaygıların giderileceğinin altını çizdi. “Çaybaşı İYİ olacak, Ordu destan yazacak” diyen İçişleri Eski Bakanı İdris Naim Şahin, ilçede faaliyet gösteren GAFF Tekstil ve Gıpta Ambalaj üretim tesislerini de ziyaret etti. Fabrika yetkililerinden bilgiler alan Şahin, başarı ve kolaylıklar temennilerini iletti.

Çaybaşı Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi başkanı Mesut Karayiğit’e de ziyarette bulunan İYİ Parti Ordu Milletvekili adayı, samimi sohbet ve destekleri adına Çaybaşı ilçe sakinlerine de teşekkürlerini aktardı.
Şahin, seçime kalan son haftaları yine sahada çalışarak geçirecek.
Haber: Talip KOCAKOÇ

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu